logu mazgāšana rīgā OptionsLogu mazgāšanas eksperti- Anytime Profesionālais Serviss
Central District, Riga, LV-1070, Latvia

. Tā ir jūsu iespēja ietaupīt laiku un priecāties par spodrām logu rūtīm savā mājoklī. Turklāt daudziem problēmas sagādā tas, ka mājās ir daudz logu, vai tie ir lieli un grūti aizsniedzami, tad logu mazgāšana kļūst kā īsts pārbaudījums.

Tīri logi ļauj ienākt saules gaismai un padara telpas atmosfēru patīkamāku, ne mazāk svarīgi ir tas, ka tas ietaupa elektroenerģiju.

Veicam visu veidu logu un stikla konstrukciju mazgāšanu. Katra stikla virsma tiks notīrīta nevainojami, palodzes un rāmji tiks atbrīvoti no visiem uzkrātajiem netīrumiem- putekļiem, smiltīm, dubļiem.

Pēc ziemas perioda logiem nepieciešams "jauns skats uz pasauli". Aizmirsiet par avīžu vīstokļiem

Darbs tiek sākts ar rāmju un loga aiļu tīrīšanu, rūpīgi iztīrot visas spraugas. Tālāk seko logu stiklojuma mazgāšana un spodrināšana. Pēdējais darbu posms ir iekšējo un ārējo palodžu mazgāšana.

Earlierāstīšu īsumā par mūsu logu mazgāšanas servisa svarīgākajiem vērtībām- Kvalitāte, Ātrums, un Uzticamība.

Apmeklējiet mūsu ADG servisu Mazā Juglas ielā three, mēs parūpēsimies par Jūsu logiem, lai tie kalpotu ilgi!

Sākšu ar Kvalitāti. Kristāltīrī logi- bez jebkādām svītrām un notecējumiem- to mēs garantējam, ja izvēlēsieties sadarboties ar mūsu servisu.

Ģenerāltīrīšana ievieš pilnīgi jaunu izskatu un pārvērš ierasto telpu pavisam jaunā. Profesionāla un rūpīga ģenerāltīrīšana pārvērš telpu look at that līdz neatpazīšanai un rada iedvesmu. Tās laikā telpa tiek atbrīvota no dažādiem netīrumiem, kas var ietekmēt gaisa kvalitāti Our site un Jūsu komfortu Jums pat nenojaušot.

Mēs rūpējamies par mūsu klientu īpašumu, cienām to, un sargājam. Neviens darbs nepaliks pusceļā. Katrs logs, tiek rūpīgi pārbaudīts, lai mēs būtu pārliecināti, ka nodrošinām augstāko darbu izpildes kvalitāti mūsu klientiem.

Sertificēti industriālā alpīnisma nozares profesionāļi piedāvā logu un fasādes mazgāšanas pakalp

Mūsu teleskopiskā logu mazgāšanas iekārta, aizsniedzas līdz 3 stāvu mājas augstumam. Iekārta ir radīta, lai logu mazgāšanu augstumā padarītu drošu un ērtu, tajā pašā laikā nodrošinot to augstāko kvalitāti.

Tiek piedāvāti logu mazgāšanas pakalpojumi, kā privātpersonām tā arī uzņēmumiem. Logu mazgāšanas cenas būs atkarīfuel no logu skaita, logu tipa (vecie divrūšu logi vai PVC) kā arī no logu augstuma.

Īpaši gadījumos, ja logi ir jaunākās paaudzes un augstos ēkas stāvos. Tas pats attiecas uz veikalu skatlogiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *